| DraGfirE a întrebat:

In urma cu cateva luni am urmarit un film, tot ce imi aduc aminte din film este ca a jucat o negresa si un actor si la un moment s-au dus intr-un hotel, s-au batut a luat foc camera de la lampa si au plecat impreuna vorbind dar nu imi mai aduc aminte filmul. Daca ma puteti ajuta sa gasesc filmul sau il stiti dau funda.

1 răspuns:
| MarianDeut a răspuns:

Www.Filmeonline.biz ineacrca sa il cauti aici! Sunt ogramda de sectiunii cum ar fi sf actiune etc!