| YukiChan a întrebat:

Intrebare: Stiti cumva un film/ documentar care ma poate ajuta sa inteleg mai bine viata din Anglia in epoca victoriana? Mersi mult si cel mai bun primeste funda. :X:X:X :*:*:* happy

2 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Kimi ni todoke, lovely complex, kimikiss pour ruge, DNAngel, Kaichou wa Maid-sama, Kaleido Star, Ouran High School Host Club, Romeo x Juliet, (astea sunt de dragoste), hell girl, Chrono Crusade, Shiki, Vampire Knight (astea sunt cu o teme mai profunda) Majoritatea le gasesti pe http://desene-animate.rascuplans.ro/lista-anime-uri/ Dar gasesti si pe oyalgoofansub.info sau anime-nolimit.ro sau anime-ro-sub.net Sper ca te-am ajutat>>> Fundita?