| Geopwp a întrebat:

Mai am o intrebare: Unde as putea gasi poze cu Criss si VLad din Pariu Cu Viata Sezonul 2 dar sa nu fie din acelea micute, adica cand le postez pe facebook sa aiba marime normala(sper ca intelegeti la ce ma refer)Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google ~imagini cu criss din pariu cu viata~ si vei avea rezultate. Pozele sunt micute dar le poto modifica si face mai mari cu ajutorul programelor on line. Picmonkey este un program on line de modificat poze, aduci poza si di pe ~resize~ si o faci cat de mare vrei. Daca nu reusesti sa o faci din prima, repeti figura pana reusesti.

| UrsuletPufos2002 a răspuns:

Raspunsul tahttps://www.google.ro/......ps?/search aici... Sper ca te.am ajutat funda?

| rally2342 a răspuns:

Incearca pe Tumblr. Daca nu mai cont iti pot I face si ii poti cata. E super usor so am vazut multe blog-uri dedicate lot.