| TheCrazyOne a întrebat:

Nu demult am vazut un film dar nu mai stiu cum se numeste.
Era vorba despre un film unde un Baiat care mai un pic si implinea 18 ani.
El a fost retinut la domiciliu pentru 2 luni avand un fel de disbozitiv la picior care alerta politia in caz ca baiatul merge mai mult de catva metri de casa.Vecinul lui era un criminal si pustiul cu mai 2 prieteni o fata si un baiat au incercat sa'l prinda.

Stie cineva cum se numeste filmul?

Funda

Răspuns Câştigător
| Sunnyツ a răspuns:

Buna! Am vazut si eu filmul pe ProTv nu demult.A fost foarte tare.

Se numeste ''Disturbia'' (http://en.wikipedia.org/wiki/Disturbia_(film)

Sper ca asta e :P

2 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Disturbia

| anoneu a răspuns:

Salut incearca pe siteul www.filmenoipenet.com din cate stiu cred ca filmul este pe acest site!
Nu sunt sigur, daca ma insel imi cer scuze!