| kiddscream a întrebat:

Buna TPU happy
Nu stiu daca informatiile astea va vor ajuta, dar sper sa o faca.
Am vazut un film in urma cu ceva ani, din cate mai tin minte era vorba despre o inchisoare de fapt nu chiar o inchisoare ci mai mult ca o groapa unde erau oamenii aruncati si lasati acolo. ca sa scape ei trebuiau sa escaladeze un zid foarte mare dar daca esuau, mureau. Unul dintre acei oameni si-a pus in gand sa escaladeze acel zid si desi a esuat de cateva ori pana la urma a reusit si a scapat, mai mult de atat chiar nu stiu ce sa va mai zic. Daca il stiti, imi puteti spune numele filmului?
Multumesc anticipat! :*

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Nu știu exact filmul despre care vorbești, dar poți să încerci Open Grave (2013/cu o groapă e sigur, lipsește zidul), și The Maze Runner 1 și 2 (2014/5015) sunt interesante, Human Race (2013),la fel, cam toate au și mici asemănări cu ceea ce povestești tu.

| kiddscream explică:

Mai exact, mureau din cauza ca ajungeau la o inaltime destul de mare iar daca picau de pe acel zid, din cauza inaltimii mureau.