| Sucală_Robi_2001 a întrebat:

Buna TPU pe cartoon network in anu 2005 sau asa ceva era un desen cu un om fara ochii care purta o mantea neagră si o femeie care era soția lui sau ceva de genu era mai mult un fel de serial poate il stie cineva dau funda

3 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Nu stiu de care vorbesti dar cred ca aici ai putea sa-l gasesti pe site-ul asta http://deseneledublate.blogspot.ro/(aici gasesti desene din cartoon network si din alte canale existente).

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

The Grim Adventures of Billy & Mandy? Imi placea la nebunie desenul asta...

| GhostRiderdark2004 a răspuns:

Nu era Adventurile lui Sarah Jane Smith (2007-2011) Acuma nu mai este pe Cartoon Network. Funada?