| ionescuandrada2000 a întrebat:

Prietena mea mi-a spus un film de groaza.A spus ca este super de groaza, dar nu mai stie cum se numeste.Ma puteti ajuta? Zice ca erau un sot si o sotie care aveau un baiat si intr-o zi a venit o fantoma, iar acea fantoma omorat sotii.Baiatul a fost luat nu stiu.....intr-un spital de pshiatrie parca,iar el s-a incuiat intr-o camera mica cu multe lacate, iar fantoma a intrat prin usa si l-a dat de toti peretii pana l-a omorat. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Grudge 3 (2009)
http://www.cinemagia.ro/......lui-33545/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e martyrs dar seamana: ) daca vrei sa vezi pe cineva omorat intr-o camera mica