| cornelut a întrebat:

Buna TPU puteti sa-mi spuneti si mie un desen animat?
As dori sa fie gen bleach sau gen Naruto.
Si sa aiba mai mult de 10-20 de episoade

Răspuns Câştigător
| sizzlingaddicted a răspuns:

Animekage.ro

intra aici si ai toate animeurile care ti-le doresti cel putin 30 de seriale fiecare ce cuate 100 de episoade sau mai multe. si sunt subtitrate in romana... funda?

13 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Fairy tail(momentan 200++)
full metal Alchemist
Soul Eater
Brave 10
D Gray man
Acestea sunt super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death note

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fairy Tail, Soul Eater, HunterxHunter, Attack on Titan, One Piece(dar este foarte lung>600 episoade), Tokyo Ghoul

| cornelut explică:

Am vazut death note

| cornelut explică:

ECHIPAMENT : Coif 10 semi om 15 magie 8 otravire 20-30 reg pv
Scut 61 anti rase : 12 tarie 10 semi om imun 10-15 blocare atac corporal
Cercei (abanosi) 10 semi om 15 sabie 15 pumnal 15 2 maini 10 rezistenta otrava
Colier ati putea sa faceti seturi cu coliere de 54 sa fie +9 deoarece au 20% patrunzatoare si va ajuta mult pe fiecare veti pune
2k pv 15 sabie sau pumnal sau 2 maini + 10 critic + 5-8 blocare
Papuci anti war si ninja sa fie pantofi pheonix pentru ca au blocare atac corporal si puneti aceleasi bonusuri ca pe colier faceti mai bine cate un set sa pice mai repede stiu ca o sa va fie greu dar chinuitiva pentru bonusuri pentru ca la un moment dat chiar o sa va pice big grin
Bratara de preferat de 54 +9 o puteti face cu 2k pv 15 magie 10 semi 10 patrunzatoare ori faceti 2 bratari una 2k pv 10 semi 15 magie si una 2k pv 10 semi 10 patrunzatoare pe bratara ati putea pune si 15 FOC daca aveti noroc big grin
Arma neaparat de o mana batalie/ sirius ori un fms pm 48 +
La batalie/sirius sa aveti 12 tarie 10 semi om 10 patrundere 8 otravire sau 5 - 10 critica
armura : Pe armura trebuie neaparat sa aveti si valoare atac + 50 pentru ca va ajuta apoi ca bonusuri 2k pv 50 val atac 15 sabie / pumnal / 2 maini ce aveti voi nevoie la fel puteti sa va faceti mai multe armuri drept set.

| Aanndrreeii a răspuns:

Yu Yu Hakusho... InuYasha