| anamariavn a întrebat:

stie cineva seriale gen " Eye Candy" "Teen Wolf " ceva cu criminali in serie sau iubiri? Dr sa nu fie din anii 80 zeci stiiti ceva cu tineri da nici pre tineri adica copii s nici batrini in genul seriaalului " Eye Candy". FUNDA!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

PLL,Harper's Island (miniserie), Ravenswood, Scream (2015-),Hemlock Grove, From Dusk Till Dawn: The Series, Bitten (2013),Lost Girl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The 100
Skins UK
Gossip Girl
Beauty and the Beast

| Kenya a răspuns:

Dexter mi-a placut mult.

| jackie37 a răspuns:

Dexter -merita sa te uiti
el lucreaza in departamentul de criminalistica al politiei din Miami si in acelasi timp e criminal in serie(dar ucide doar oameni rai) e foarte interesant, are si diferite relatii de-a lungul serialului deci e si iubire+ca mereu am fost curios daca va fi prins, un serial care te tine in suspans!