| Michelle28 a întrebat:

BUNA TPU STITI PE CINEVA DIN BUCURESTI CARE SA SE FI UITAT LA TOT TANAR SI NELINISTIT PANA IN PREZENT? Dau funditza

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca cine a vazut acest serial cap coada a murit de mult.

1 răspuns:
| Michelle28 explică:

Serialul a fost difuzat pentru prima oara in Romania in anul 1996, conform site-urilor de informare precum Wikipedia. In acest sens, parerea mea este ca un individ ar fi putut beneifica, bunaoara, de o simultaneitate televiziune-existenta pana in acest punct, fara sa fi decedat. Asadar, se creeaza indirect un "situs-invexus". Oricum, iti multumesc anticipat pentru raspuns!
M.D.