| anonim_4396 a întrebat:

Violetta 3 incepe pe 10 noiembrie la Disney Channel...dar chestia e ca nu stiu in ce episod se intoarce tomas. am cautat dar nu am dat decat despre date care confirma faptul ca revine dar nu si episodul (episoadele) respectiv... daca stit ceva legat de asta ajutati-ma! varoooog happy

6 răspunsuri:
| crissc2014 a răspuns:

Nun se intoarce daca vrei iti spun tot ce se intampla pana in ep 43

| Whateverpfff a răspuns (pentru crissc2014):

Mersi dar stiu ce sa petrece pana in ep 45...nu e asta...numai ca am tot citit ca Tomasva reveni deci probabil
(daca e asa) va reveni undeva dupa ep 50cred... oricum ooo apropo la finalul episodul 45 Vio afla ca fran si diego sunt impreuna pentru ca ii surprinde sarutanuse in clasa...happy

| crissc2014 a răspuns (pentru Whateverpfff):

Stiu totul pana in ep 70

| Whateverpfff a răspuns (pentru crissc2014):

Siii Apare Tomas?happy

| galagie a răspuns:

Alt copil Violata... ufff

| Leibnitz a răspuns:

Nu se intoarce