| Violetta24555 a întrebat:

vreau si eu niste filme de groaza! dar uneori ma cam inspaimant de ele deci niste filme pentru incepatori sau da ca nu cum sa fac sa nu ma mai tem cand ma uit la ele. repede! va rog! si nu uitati ca dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| レクス a răspuns:

Ai putea să încerci Orphan.Mie una mi-a plăcut foarte mult.Este gen thriller,horror,psihologic, are dramă, mister, suspans.
O ador pe fata aceea, este sadică şi ascunde ceva legat despre ea. XD
Uite aici trailer-ul: https://www.youtube.com/watch?v=WgxVIB2WuHU

Vizionare placută!

| Violetta24555 explică (pentru レクス):

Am vazut orphan si intr-adevar e un film uper!

9 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Mirrors
Case 39
exorcism of emily rose
bloody mary
white the melody of the curse
death bell
dead friend
the cat korean movie
astea sunt care le-am vazut eu si sunt destul de infricosatoare

| Violetta24555 explică (pentru SHINeeTaemin):

Mie mi se pare ca the exorcis e cam de groaza nu crezi?

| Violetta24555 explică (pentru SHINeeTaemin):

Nu vreau sa fie infrocosetoare! nu ai citit intebarea complet?

Răspuns utilizator avertizat
| Sn4k3 a răspuns:

Stiu ca ai dat funda dar trebuie neaparat sa vezi filmele astea horror :
The hills have eyes 1, 2
Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 - 2 cel mai tare dupa mine, dar sa te uiti de la 1 sa il intelegi.
Drag me to hell
Paranormal activity 1, 2, 3, 4, 5 - 1, 2, 3 cele mai tari. Nu prea ma sperii eu la filme de groaza pentru ca am vazut foarte multe, dar filmul asta chiar m-a speriat laughing). Daca tu zici ca esti incepatoare. as zice sa nu te uiti. Dar as zice si sa te uiti pentru ca tu esti incepatoare si cand te uiti la un film de asta horror laughing) e super tare, doar nu sunt degeaba filme horror.
The haunting of whaley house - e printre cele mai tari filme cu fantome ( dupa mine ). M-am uitat de mai multe ori la el.
Haunt - Super tare filmul e tot cu fantome. Haunting of whaley si asta sunt cele mai tari. Nu numai ca te sperii la ele dar sunt. tari big grin
Hansel and gretel - witch hunters. Frumos filmul.
Si cateva filme care nu sunt horror -
American pie 1, 2, 3, 4, 5,6,7,8,9 - foarte tare filmul m-am uitat de mai multe ori la el si inca ma mai uit. Rad mereu la el si se termina misto.
A haunted house 1, 2 - gen scary movie doar ca e mai tare. Nu te mai opresti din ras daca te uiti la el.
Fast and furious 1, 2, 3, 4, 5,6 - 7 apare in 2015. Curse de masini.
Undisputed 2, 3 - 1 nu il gasesc, adica am gasit unul dar vechi. E cu batai.
Si inca 2 filme horror :
Red sands si wind chill.
Si ca sa nu te mai temi de filme horror uita-te la mai multe si sa fie cat mai horror filmele pana te inveti, dupa o sa razi la ele. laughing A si inca 2 filme horror care mi le-am amintit acum : Hatchet 1, 2, 3 - foarte tare filmul.
The breed - adolescenti care s-au dus pe o insula cu un avion. Avionul se strica iar ei sunt vanati de niste caini mutani sau turbati ceva de genu. Vizionare placuta! Sper ca ti-au placut filmele.

| Violetta24555 explică (pentru Sn4k3):

Iti multumesc. esti foarte de treaba!happy :*

| Sn4k3 a răspuns (pentru Violetta24555):

Cu placere.

| Anonima6 a răspuns:

Nu stiu cum ti se pare the eyes.
Uita-te!