| andreea11Secret a întrebat:

Vreau si eu un serial bun care chiar merita vizionat de toate genurile (mai mult SF). Sunt la zi cu Once Upon a Time, The vampire diaries, Pretty little liars, American Horror Story, Game of Thrones.Nu.mi dati gen The Walking Dead, Grey's Anatomy, Supernatural( m.am uitat la el slab saracu'), Gossip Girl, Arrow, Lost... etc.
Vreau un serial care sa ma impresioneze, sa nu ma mai lase sa ies afara din casa... Vreau ceva smecher.
M.am plictisit sa aud tot timpul de aceleasi seriale. blah blah... ceva de care n.am auzit sau ceva ce ati vazut si vi se pare foarte frumos...
Dau funda cu de toate, cat mai repede dar va rog dati.mi un serial!

6 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Http://ms-bear.blogspot.ro/p/tv-series.html eu am scris aici de majoritatea serialelor pe care le am vazut. Ce e drept, are nevoie de un update. :D Imi place Izombie acum :D

| faramatania a răspuns:

Sense8 (2015–/regia:Lana Wachowski şi Andy Wachowski), un serial nou și f.f. șmecher.

| J0B0MAT a răspuns:

Vezi the originals, e despre familia lui Klaus.E foarte smecher

| Oana92 a răspuns:

Daca iti plac filmele politiste: NCIS, CSI, Criminal Minds, Lie to mie.
Si Doctor House e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Originals - e mult mai misto decat The Vampire Diaries, are o poveste mult mai complexa si frumoasa.
Dominion - un serial cu ingeri si demoni.
Vikings si The Last Kingdom - serial gen Game of Thrones - numai ca e cu englezi si cu multe batalii si cuceriri.
Penny Dreadful - un serial cu ceva demoni si cu posedari.
The 100
Mr.Robot
Lucifer - a aparut decat episodul pilot dar e super misto.