| LoLoEup a întrebat:

Vreu anime cu zombi. Atentie Am vazut Sankarea Ghost Hound Hight school of dead Another. Asa ca nu vreau a mi le puneti in lista.

Răspuns Câştigător
| pufoosulLtEu a răspuns:

"Kore wa Zombie desu ca" acel 'ca' este cu k doar ca TPU mi-a modificat automat raspunsul.

5 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Zombie Loan
Kore wa Zombie desu ca?
Hellsing
Tokko
Chevalier
Gungrave
Shikabane Hime

Nu prea sunt buna la aceasta categorie de anime-uri, dar cam pe acestea ti le-as recomanda. Vizionare placuta! happy

| pufoosulLtEu a răspuns (pentru ピンク):

"Kore wa Zombie desu ca" acel 'ca' este cu k doar ca TPU mi-a modificat automat raspunsul.

| LoLoEup explică:

Nu Prea imi plac cele de mai jos dar fiind singura care a raspuns...

| ピンク a răspuns (pentru LoLoEup):

Ei, macar eu m-am straduit. Si daca tot esti nemultumit, ai si tu doua maini. Cauta. Gosh...

| pufoosulLtEu a răspuns:

Time to upgrade my Minecraft to premium http://freeminecraftgiftcode.net :D

| kamig a răspuns:

Frate,cauta pe net daca vezi ca nu raspunde lumea. gosh. cauta pe AnimeDreaming. la categorii mi se pare ca era si zombie. descurca-te.