| xCookiieMonster a întrebat:

unde pot vedea si eu episodul 11 subtritrat in romana din shugo chara? daca se poate si celalalte episoade? dau funda :X

5 răspunsuri:
| DanteR a răspuns:

Nu exista nicaieri dar daca doresti iti creez eu subtitrari la ce anime doresti si intra si tu pe jocul metin2 uk pe serverul Corum in lumea rosie(cea de jos) si te voi invata eu engleza acolo ca de-acolo...am invatat si eu foarte bine si am luat perfect la bac la engleza.
danteanime@yahoo.com este id-ul meu in cazul in care doresti sa discutam detaliat despre anime si limba engleza!

| xCookiieMonster explică (pentru DanteR):

Stiu te am in lista de prietenii.dar nu pot juca metin sad

| MaDyyy33 a răspuns (pentru xCookiieMonster):

Te roooggggg...da-mi si mie subtiltrarea de la rosario vampire ep 10 capu 2.si unde pot gasi!

| xCookiieMonster explică (pentru MaDyyy33):

Aici http://anime-ro-sub.net/rosario-vampire-capu2-episodul-10-ro-sub/ si poti vedea si celalte episoade pana la sfarsit sezonului :)

| savancea a răspuns:

Vplay...daca nu ai cont fa.ti e gratis