| irina41099 a întrebat:

Buna va plac filmele Twilight? Eu le ador! Cate filme sunt?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Sunt cinci filme: Twilight, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn Part 1 şi Breaking Dawn Part 2.
Personal, eu nu sunt chiar un fan, dar nici nu pot spune că am cu adevărat ceva împotriva lor.

| Mikaela a răspuns:

Sunt 5 filme in total. Deoarece Zori de zi este filmata in 2 parti.

| AndreiRevine a răspuns:

Buna,da si eu, sunt 5:Amurg,New moon, Eclipse, Breaking dawn1 si Breaking dawn 2.

| angela123 a răspuns:

Sunt asa :amurg(twilight), luna noua(new moon), eclipsa(eclipse) si trebuie sa mai apara si zori de zi(breaking down)
fundita?

| angela123 a răspuns:

Sunt asa :amurg(twilight), luna noua(new moon), eclipsa(eclipse) si trebuie sa mai apara si zori de zi(breaking down)
fundita

| pufulete_5719 a răspuns:

Da mie imi plac la nebunie, le ador! Sunt 4, dar al patrulea apare anul asta pe 18 noiembrie...chiar de ziua mea:X:X:X:X

| Pukka a răspuns:

Eu le ador! :X Momentan au aparut doar primele 3 iar ca urmare la anul in iunie va aparea si cel de-al patrulea film. Deci in total sunt 4. Sper ca te-am ajutat.

| robert_5059 a răspuns:

Sunt 4 filme 1. Twilight - Amurg
2. New Moon -Luna noua
3. Eclipse - Eclipsa
4. Breaking Dawn - Zori de zi