| laleauaneagra46 a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa imi raspundeti si mie la urmatoarea intrebare! Este un film despre doi tineri care se indragostesc si la un moment dat el pleaca in armata si ea il asteapta in gara in fiecare an...Parca tin minte ca el de fapt nu s-a mai intors pentru ca a murit si la final nu mai stiu ce se intampla! Imi spuneti despre ce film este vorba daca stiti sau daca va dati seama?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Lost Valentine (2011)
http://www.cinemagia.ro/filme/the-lost-valentine-577855/

| laleauaneagra46 explică (pentru faramatania):

Multumesc mult!

| faramatania a răspuns (pentru laleauaneagra46):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

| laleauaneagra46 explică (pentru faramatania):

Nu ai pentru ce. Dar imi poti spune o mica parere? Daca l-ai vazut, cum ti se pare? Merita?

| faramatania a răspuns (pentru laleauaneagra46):

Da,mi-a plăcut, merită să-l revezi și tu.Cu aceeași actriță îți mai recomand și If Only (2004)

| laleauaneagra46 explică (pentru faramatania):

OK...iti multumesc mult si pentru raspunsul tau la intrebare, pentru parere, dar si pentru recomandare...si abia astept sa vizionez atat The lost Valentine cat si If Only