| elenushaha a întrebat:

vreau o lista de filme gen destinatie finala sau unde vei fi poimaine...pls dar repede!

2 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Gen Final Destination : Scream, Halloween, I know what you did last summer, The Hatchet si intreaga colectie final destination care e destul de stufoasa.
Asemanator Unde vei fi poimaine : 28 day later, 28 weeks later, Deep Impact, Armageddon, Independence Day, I Am Legend.

| asbif a răspuns:

Incearca 2012, Cloverfield, The Road, Independence Day, I Am Legend, The Book of Eli, 28 Days Later, Armageddon, Terminator, Terminator 2, The Day After, Deep Impact, Children of Men