| despina17 a întrebat:

Buna vreau rgent cel mai misto film de drama sa fie interesant sa te tina in suspans permanent

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hachiko: A Dog's Story (2009), The Elephant Man (1980), The Green Mile (1999), Schindler's List (1993), Amour (2012), The Boy in the Striped Pyjamas (2008), War Horse (2011), Dogville (2003), Manderlay (2005), Europa Europa (1990), Pay it forward (2000), I Am Sam (2001), A Little Bit of Heaven (2011), Cast Away (2000), The Help (2011), Naked (1993), Men of Honor (2000), The Way Back (2010), The Fountain (2006), Wings of Desire (1987), Only Lovers Left Alive (2013), Blue Is the Warmest Color (2013), Nymphomaniac: Vol. I (2013), Nymphomaniac: Vol. II (2014), Why Has Bodhi-Dharma Left for the East?: A Zen Fable (1989), Santa sangre (1989), Les chansons d'amour (2007), Fellini Satyricon (1969), An Unfinished Life (2005)...

| Dariusuu a răspuns:

Butterfly on a Well.

Ți-l recomand călduros.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"August Rush"e unul dintre filmele mele preferate, recomand să te uiți e de nota 10 te ține în suspans de la început până la sfârsit.
Vizonare plăcută! Daca o să alegi să-l urmărești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The next 3 days. cum am mai zis, am vazut multe filme, dar asta e cel mai nenorcocit (in materie de suspans), si e si drama. Uita-te la trailar, numai la ala o sa vrei sa vezi cum se termina, daramite filmul.

| despina17 explică (pentru anonim_4396):

Buna merciiiiii ff mult a fost grozav filmul insa nu am inteles sfarsitu mi s-a parut brusc politai nu au gasit nasturele acela si ei au ramas la un hotel

| anonim_4396 a răspuns (pentru despina17):

De nasture imi amintesc ca nu il gasesc dar de ei unde raman, naiba isi mai aminteste. am vazut filmul doar odata acum ani, nu e genul ca sa ma uit de 100 de ori la el, asa ca numai stiu laughing

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

The Curious Case of Benjamin Button happy e foarte frumos

| ceaiuldetei a răspuns:

E făcut să se joace bine de tot cu creierii tăi : Shutter Island.

Pentru mai multe detalii, aruncă binoclu aici :

http://www.imdb.com/title/tt1130884/

Vizionare plăcută (dacă stai prost cu inima, lasă-l pentru când ai să te vindeci).