| Boska_Andreea_Claudia_1975 a întrebat:

Buna vreau sa devin actrita ce sfaturi imi dati?
Funa happy kiss

Răspuns Câştigător
| kyliejenner a răspuns:

Apuca-te de actorie.

8 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te poti inscrie la un curs de teatru din orasul tau. Costa vreo 50 lei pe luna. Participi la spectacole si te ajuta sa scapi de anumite temeri, cum ar fi vorbitul in public sau timiditatea. Si eu am fost, e frumos. Dupa te poti inscrie la facultatea de actorie, desi se intra destul de greu, chiar daca dupa terminarea ei iesi murior de foame.

| Ungureanu90 a răspuns:

Studii, voință și plăcere.

| ValiR a răspuns:

Salut,
Depinde ce actrita.
bafta!

| Georgiana_Lucia_1996 a răspuns:

Incearca sa te duci la un cerc de teatru

| Boska_Andreea_Claudia_1975 explică:

Funda* scuzati-ma

| AllGreen29 a răspuns:

Salut!
Iti recomand sa repeti cat mai mult! Mai ales scene din telenovela ta preferata...Iar dupa ai putea sa mergi la vreun casting sa dai o proba...