| girl971 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care se uita la cavalerul noptii:stiti ca are 69 de episoade.Vinerea trecuta- pe 15 august-a fost episodul 63, iar joia asta-pe 21 august-a fos primul episod din TARAMUL LUPILOR. Deci Cavalerul Noptii s-a terminat? Daca da, de ce nu a dat ultimele 6 episoade? Unde pot vedea astea 6 episoade? Multumesc!

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Pe youtube. Trilulilu sau pe PeTeava. Sunt bune hosturile astea de videoclipuri. Baftawinking

| girl971 explică:

Multumesc,dar stii cumva daca ultimele 6 episoade vor mai fi difuate la tv?