| irinuk28 a întrebat:

Bună ziua, filme gen Twilight știe cineva?
P.S. Gen, adică și cu puțin romantism și tot tacâmul.
Mulțumesc frumos. FUNDĂ!

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Poti incerca Being Human http://www.imdb.com/title/tt1349938/

Mie mi-a placut mult si crede-ma e ceea ce cauti :D

| faramatania a răspuns:

Filme gen The Twilight Saga (seria):Only Lovers Left Alive (2013),Vampire Academy (2014),Kiss Of The Damned (2012),Fright Night 2: New Blood (2013),Midnight Son (2011),The Moth Diaries (2011),Byzantium (2012),Vamps (2012),altele:The Bleeding (2009),Stake Land (2010),Dark Shadows (2012),Abraham Lincoln: Vampire Hunter (2012)

| rapp2020 a răspuns:

P.s i love you

| Andra99Maria a răspuns:

Buna! Filme gen Twilight : The host, The notebook, Beastly, Mortal instruments, Remember me, Snow White and the huntsman, Red riding hood. Funda te rog? laughing

| irinuk28 explică (pentru Andra99Maria):

Gen Twilight, adică (cu) VAMPIRI laughing!