| ღvampireღ a întrebat:

Cand apare The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 ?

26 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" va aparea pe 16.11.2012. Uite aici:
http://www.imdb.com/title/tt1673434/

neluL
| neluL a răspuns:

Lansarea oficiala a filmului va fi pe date de 16 noiembrie 2012. Vezi aici
http://www.imdb.com/title/tt1673434/
Bafta!

| mastersinky a răspuns (pentru neluL):

Ceee... pff ce rahat, mai am de asteptat pana in noiembrie crying(((

| neluL a răspuns (pentru mastersinky):

big grin mda, pana la iarna!

| ClaudiaAmbrus a răspuns (pentru mastersinky):

Acum mai este doar o zi big grin

| Dany19 a răspuns:

Partea a 2-a a filului va aparea anul acesta pe 16 noiembrie.
http://www.cinemagia.ro/......-2-566434/

| Vasybulan a răspuns:

Noiembrie 2012

| alexandra_8523 a răspuns:

Maine va aparea laughing

| ClaudiaAmbrus a răspuns (pentru alexandra_8523):

Exact, dar cand il vom putea vedea online, sau cand va aparea la tv?:O3

| JoinTu a răspuns:

Pana pe 16.11. 2012 o sa fie si sfarsitul lumii crying

| denysa_7658 a răspuns (pentru JoinTu):

Vaide capu' tau
CE CREZI IN TOATE ASTEA?laughing

| Tolea_Claudia-Daniela_1993 a răspuns (pentru denysa_7658):

Pff asa a post sfarsitu' lumii in fiecare an!

| Myyca a răspuns:

Dar dupa mine e mai suuuper the Vampire Diaries happy.

| Gabăr_Daniel_1905 a răspuns (pentru Myyca):

De o mie de ori mai super:->

| andapisi5555 a răspuns:

Tocmai la iarna? pai eu ce fac pana la iarna? la ce twilight sa ma mai uit? offf dar eu cred ca acum fac filmul. part 1 a fost tare dar acum vreau sa o vad pe fata care a facut-o bella cu edward.dar oricum multumim pentru informatii.

| denysa_7658 a răspuns (pentru andapisi5555):

Poti sa o vezi pe fata scriind pe google direct:RENESME Adica numele fetei si-ti da niste poze cu ea, informatii etc.

| BoA a răspuns:

16 noiembrie 2012

| MamaG a răspuns:

Ai dreptate despre carte e mult mai faina decat filmul...dar atat despre film cat si despre carte..parca traiesti aventurile..ma rog nu mai conteaza.stiti de unde fac rost de cartea twilight 2, 3 si 4?

| MamaG a răspuns:

Cartea e super si filmul parca le traiesti dar de unde fac rost de carte 2, 3 si 4

| Ioana_Ruxandra_1999 a răspuns:

Eu l-am vazut aseara la cinema city big grin deci... thinking

| gabytza213459 a răspuns:

Pai mai 2 luni pe 16 noiembrie 2012

| Pircalabu_Mariucka_1998 a răspuns:

Mda... tare pacat... da v-as sfatui sa cititi cartea; e mai interesanta decat filmul. Va garantez ca nu o sa regretati!

| Melania_Mely_1986 a răspuns:

Inca putin offfff crying

| Denysaaaa1 a răspuns:

C nasoolcryingcrying nu mai pot sa astept pana la iarnacryingcrying

| Puia_Otilia_1996 a răspuns:

Noiembrie decembrie

| Mancea_Dyda_1982 a răspuns:

Cand apare the Twilight Saga:Breaking Dawn partea a doua DVD?