| SerenaSmiley a întrebat:

Cand apare Two and a Half Men sezonul 12?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe 30 octombrie... pacat ca mai apare. trebuiau sa termine serialul cand a plecat Charlie, au distrus tot

| OnuOnulică a răspuns:

Pe data de 30 octombrie

| faramatania a răspuns:

Two and a Half Men, sez 12, ep 1//30 Oct. 2014//US//31 Oct. 2014//la noi
http://www.imdb.com/title/tt0369179/episodes?season=12&ref_=tt_eps_sn_12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Episodul 1 si 2 din sezonul 12 vor aparea o data, pe 30 octombrie. Adica intr-o saptamana.

Asta se intampla in America. La noi cu o zi mai tarziu apare.

O zi placuta, zambareato happy

| Cosminutzu5478 a răspuns:

Cauta pe net

| vlad7 a răspuns:

O săptămână!

| Zaharia_Alexandru_1995 a răspuns:

October 30, 2014 - TBA