| souleaterz a întrebat:

Cand eram mic mama si tata se uitau la un film de grooaza dar nu stiu cum se numeste ma utasem si eu la acel film pe ascuns ca imi era frica ^^. Atata stiu ca era o femeie foarte batrana intr-un scaun cu rotile si dupa cum mi-a zis tata femeia era moarta si avea un baiat il chema ceva de genul "Earnest" si femeia il obliga ca sa ucida oameni.Atat imi amintesc crying Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Elena898989 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2knRMl8zLzY. Poate e filmul asta...

5 răspunsuri:
| souleaterz explică:

Dumnezeule Ella7777 esti cea mai tare.Cautam filmul asta de ani de zile MULTUMESC MULT!

| Elena898989 a răspuns:

Vizionare placuta daca e acel film pe care-l cautai!happy

| valika1997 a răspuns:

Drag me to hell, poate?

| DracoMalfoy a răspuns (pentru valika1997):

Nu, nu era Drag me to Hell. Ala e altfel ca l-am vazut.

| CandyHearts a răspuns (pentru valika1997):

Drag me to hell este din 2009... iar in intrebare scrie "Cand eram mic mama si tata se uitau la un film de grooaza dar nu stiu cum se numeste"... nu cred ca era tare mic in 2009