| ŞmecheruDeTreabă a întrebat:

Cand se da reluarea de la Suleyman Magnificul: sub domnia iubirii? Are nevoie urgent... bunica mea!

Răspuns Câştigător
| MuzicaBooM a răspuns:

Serialul se difuzeaza in fiecare Luni si Marti de la 20:00 si in reluare Luni si Marti dimineata de la 01:30.
O alta soluție ar fi navigarea pe internet si găsirea pe site a fiecărui episod.
A cucerit imaginatia a milioane de telespectatori din Romania, fiind cel mai de succes serial difuzat in tara noastra in ultimii ani. Acum ca se apropie finalul de sezon, fanii asteapta sa vada ce se va intampla cu acesta.

Ultimele opt episoade ale celui de-al doilea sezon din Suleyman Magnificul vor fi difuzate pana in luna mai, insa debutul celui de-al treilea sezon va avea loc abia in toamna. O data cu reluarea serialului turcesc de pe Kanal D, in serial vor aparea si noi personaje, scrie enational.ro, citat de realitatea.net.

Potrivit noului scenariu, in sezonul al treilea, pentru inima lui Malkocoglu se vor lupta printesa Mihrimah, dar si Esmahan, fiica sultanei Sah, sora lui Suleyman Magnificul. Intrebat ce crede despre toata nebunia iscata de personajul sau, frumosul Burak s-a declarat de-a dreptul bulversat.

"Nu m-am asteptat ca personajul pe care il interpretez sa devina un fenomen. E incredibil" Am primit scrisori de la fane din 60 de tari", a povestit Ozcivit, care are o surpriza de proportii pentru admiratoarele sale inflacarate.

SERIALUL IA SFÂRȘIT IN LUNA MAI, DAR SEZONUL TREI SE APROPIE...

6 răspunsuri:
| Robertamirela23 a răspuns:

Reluarea la Suleyman nu este, incearca online.

| dianali a răspuns:

Serialul se difuzeaza in fiecare Luni si Marti de la 20:00 si in reluare Luni si Marti dimineata de la 01:30. Sper ca te-am ajutat.

| Nelutsa a răspuns:

Acesta se difuzeaza Luni si Marti incepand cu orele 20:00 si reluarile de la ora 1:30 noapte(nu stiu daca bunica ta poate sta pana la acea ora) FUNDA?

| laurica2001 a răspuns:

Te poti uita online.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Nu da reluare la Suleyman Magnificul.

| alexs99 a răspuns:

Reluarea din ''Suleyman Magnificul: sub domnia iubirii'' este luni si marti dimineata de la ora 1:30.