| SeeDifference a întrebat:

Cand se realizeaza un film. Cu ce se ocupa?:
-fotograful, analistul financiar, asistentul steadycam, asistent camera, maiestrul lumini, director imagine, quality check, editor montaj, asistent montaj, coordonator montaj, mixaj si procesare sunet, colorizare, inginer sunet, editare aditionala.
Deci cam ce trebuie sa faca fiecare. Cu ce ajuta in realizarea unui film, serial,...

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Uite aici (trebuie să dai câte un click pe fiecare funcție în parte, care se derulează pe "micul" ecran).
http://www.cinemarx.ro/info/echipa/

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wow, m-ai surprins!
2014... Ce fain era siteul pe atunci! Ce oameni frumoși...