| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun serial al momentului pentru voi?

48 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Game of Thrones l-am urmarit si pentru mine este cel mai bun serial al momentului si astept cu nerabdare urmatorul sau urmatoarele sezoane.

| anonim_4396 explică (pentru dannys):

Ce seriale mai vezi?

| dannys a răspuns (pentru anonim_4396):

Arrow,vikings si davincis demons

| anonim_4396 explică (pentru dannys):

Davincis demons mi-a placut si mie, tot astept sa iasa sezonul 3.

| dannys a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu astept urmatoarele sezoane din serialele pe care le-am urmarit sper ca in viitorul apropiat sa le vedem

| Bacemi a răspuns:

Prison Break. Desi e vechi, prostu-i nou. E cel mai bun serial pe care l-am vazut pana acum. Mai am 5 episoade de vazut. Dar cica la anul mai scot iar vreo 10. Il continua, dupa cativa ani de pauza.

| anonim_4396 explică (pentru Bacemi):

PB cred ca e singurul serial care mi-a placut (intr-o anumita masura ) dar nu ma incanta faptul ca mai filmeaza alte episoade. Primul sezon a fost excelent, al 2 si al 3 asa si asa dar al 4 nu mi-a placut deloc.

| Bacemi a răspuns (pentru anonim_4396):

In sezonul 4 au fost cam multe chestii trase de par, prea bruste schimbarile de scenariu. Abia astept sa il termin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentan ma uit la comedii si imi place
The Big Bang Theory

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Si mai zici ca esti serios laughing

in afara de Two and a half men (si ala pentru 6 sezoane ) nu mi-a mai placut vreun serial de comedie

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca n-ai vazut Modern Family.

| anonim_4396 explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

De fel comediile ma plictisesc dar nu situ nici ala cum l-am vazut, poate doar pentru Charlie cine stie

| Doub a răspuns:

Reign.
Abia aştept să înceapă sezonul 3.

| Sn4k3 a răspuns:

Nu ma pot decide intre Supernatural, Reaper, Blue Mountain State. Mi-au mai placut :
Daredevil
The 100
Lucifer
Limitless ( mai ales ca este un fel de continuare dupa film ).

| Dariusuu a răspuns:

Prison Break fără discuţii.

De ce?

Păi hai să-ţi spun de ce. În acel serial există 100% suspans. Adică n-ai cum să nu termini unul şi să nu te întrebi cum va fi în următorul serial.
Prison Break creează dependenţă, e făcut bine, structurat bine. Abia aştept să continue serialul acela, e demţial ce să zic.Dar asta e doar părerea mea.

| anonim_4396 explică (pentru Dariusuu):

Primul sezon mi-a placut la nebunie, restul nu prea.

| OoBunnyoO a răspuns:

Momentan pentru mine este Gotham. Iar restul la care ma uit, le stii. laughing Nu cred ca mai are rost sa incep sa scriu lista mea uriasa. laughing

| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

Sa imi lasi acel link de care ziceai

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, ti-l trimit acum. In sfarsit am ajuns acasa. tongue

| anonim_4396 explică (pentru OoBunnyoO):

Ok. am ce sa vad diseara cand ajung acasa

| OoBunnyoO a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti l-am trimis. Enjoy! big grin

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Chiar daca nu e nou, eu ma uit la,, lost,, fiindca e genul de serial pe care nu pot sa il prevad dinainte, mereu moare cineva neasteptat laughing

| anonim_4396 explică (pentru FABULOSUL6000):

Cum am zis mai sus, l-am lasat dupa 3 sezoane. deja incepea sa ma enerveze laughing.din cate am citit pe internet sfarsitul e unul tampit rau asa ca nu imi pare rau

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai American Horror Story

Si am vazut pilotu din Lucifer, sper sa fie si restul serialului macar la fel de bun, mai am de asteptat

| Sociopat a răspuns:

House of Cards.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

American Horror Story
The 100

Tu la ce seriale te uiti?
Care-s cele mai bune dupa parerea ta?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma uit la multe dar cateva ar fi Elementary, Sherlock, Person of Interest, House of Cards, astea care inca se mai filmeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da vinci's deamons.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Downton Abbey nu se uita chiar nimeni? straight face

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Teapa amigo laughing

| Daniellllll1 a răspuns:

Prison break, true detective, banshee(2013-15),trebuie sa apara sezonul 4, daca te uiti la 2-3 episoade, nu te mai poti oprii, la fel e vorba si de Prison Break si The feat walking dead(2015)

| YoBuDy a răspuns:

Salut,

Daca cauti seriale cu crime cel mai bune este: TheMentalist sau incearca Lie to me: Psihologia minciunii in traducere.
2 seriale de un real succes in opinia mea.
Succes

| anonim_4396 explică (pentru YoBuDy):

Le-am vazut deja, si da, sunt foarte bune

| BornToChange a răspuns (pentru YoBuDy):

Lie to me e cel mai tare serial ever! Şi the Mentalist... Sunt geniale. E ceva ce TREBUIE să vezi cel puţin odată în viaţă!

| YoBuDy a răspuns (pentru BornToChange):

Asa este pentru cineva care apreciaza serialele bune, in momentul de fata vizionez: Supernatural, pentru cei carora le plac aceste genuri de seriale este destul de bun.

| YoBuDy a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa mai incerci: Supernatural, Castle, Prison Break, Breaking Bad, Lost, Heroes, Dexter, The Wire, Merlin, Californication, The Walking Dead, House MD, Skins (varianta englezeasca), etc etc.

| anonim_4396 explică (pentru YoBuDy):

Supernatural nu m-a impresionat, Castle il vad, PB vazut tot, B Bad iar nu mi-a placut, Lost l-am lasat dupa 3 sezone, deja ma plcitisea la culme. Dexter vazut ( mi-a placut mult ), Merlin l-am lasat dupa un sezon, Californication iar nu m-a impresionat cine stie ce, The W Dead nu mi-a placut, House e serialul meu preferat, Restul de Skins, Heroes, The Wire am sa vad pe youtube ce e de ele

| anonim_4396 explică (pentru YoBuDy):

Intr-adevar Lie to me chiar a fost bun, pacat ca au incetat sa mai faca episoade dupa sezonul 3

| TheWalker11 a răspuns:

Incearca : Vikings
Prison Break
Suits.

| Anonimsiatat0 a răspuns:

Teen Wolf, GamesOfThrones

| Coma21 a răspuns:

DareDevil

| anonim_4396 explică (pentru Coma21):

Cum ti s-a parut costumul lui din ultimul episod?^

| AGreatMan a răspuns:

N.C.I.S. Ancheta Militara

| melkittenqueen a răspuns:

Once Upon a Time e serialul meu preferat in prezent. M-am plictisit acum cativa ani de The Vampire Diaries. Am inceput si Supernatural dar tot O.U.A.T. ramane preferatul meu

| GoldenKing a răspuns:

Game of Thrones pentru mine big grin

| BornToChange a răspuns:

The Messengers. Too bad că s-a oprit la primul sezon sad E genial, totuşi happy

| bogdanel456 a răspuns:

Ma uit la, Arrow, The Vampire Diares, Flash, little pretty liars, dare devil, the 100, si sunt o multime, crede-ma ca sunt obsedat de seriale, cel care mi-a placut cel mai mult e the 100

| Teodora38 a răspuns:

Cel mai bun serial este "Furtuna pe Bosfor" si "Teen Wolf".