| Happyjump a întrebat:

Care e cel mai tare film de acțiune pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| Adrian0102 a răspuns:

Law Abiding Citizen, Undisputed 2, 3, Inception (2010).Sunt cele mai bune filme thrillersi actiune vazute de mine ar mai fi cateva foarte bune dar acum nu mi le amintesc.

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

How I Spent My Summer Vacation (Get The Gringo - 2012)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminatorul
Soldat universal
Fast&Furious
Ghost rider
Mr and miss Smith
Talento de barrio
Rocky
Rambo
Karate kid
8 mile(cu Eminem)
Underworld

Am mai vizionat si cateva de aici:
-https://www.google.ro/#q=filme+jackie+chan
-https://www.google.ro/#q=filme+jet+li

| Diabolik94 a răspuns:

Buna! Cel mai tare film pe care l-am vazut a fost "The silence of the lambs"(Tacerea mieilor).A fost fascinant si foarte bine realizat.

| Claudes a răspuns:

Prison Break, e serial, sau Hangover(1, 2 si 3), Hitman sau Max Payne, sunt unele dintre cele mai frumoase filme. Ar mai fi si 'Motivat sa ucida'.

| tudor1104 a răspuns:

NON-STOP, un film cu foarte foarte mult suspans si actiune, chiar merita! Vizionare placuta

| AndreeaRV a răspuns:

Divergent, The pacifier, Hard to kill.