| Celmaitareanonim a întrebat:

Care e faza cu Mihaela Radulescu? tot fecebook-ul e cu gura pe ea si nu m-am uitat in ultimul timp la tv asa ca nu stiu ce sa intamplalaughing

Răspuns Câştigător
| Wøodenpints a răspuns:

O proastă la criza vârstei a 3-a ce caută cu disperare atenția pe care o primesc mimozele de 20j de ani doar balansânsu-și țâtele în fața camerei și care se agață ca flămânda de faptul că acum 15 ani era vag cunoscută doar pentru că apărea la TV deși nu știe să facă nimic concret.
Idioții au băgat-o în seamă și astfel presa de scandal a luat-o în vizor ca fiind o bună marionetă pentru a stoarce toate știrile alea de căcat care n-ar trebui să intereseze pe nimeni.

1 răspuns:
| Mona89 a răspuns:

Cica a fost data afara de la Romanii Au Talent, dar totusi nu cred :P. Nici nu inteleg de ce au bagat-o in juriu.

http://sucarie.ro/......ent-video/