| anonim_4396 a întrebat:

Care e personajul vostru preferat din Naruto Shippuden? De ce?

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Buna. =3
Personajul meu preferat din " Naruto Shippuden " este Naruto.; 3
- Acesta chiar a suferit. In " Naruto ", nu a vazut niciodata cum e sa ai parinti, frati, sau orice altceva legat de familie.
- A trecut prin multe, dar, el niciodata nu s-a dat batut; a continuat sa spere si sa lupte in continuare.
- Visul lui este sa devina ' Hokage '. Sunt sigura ca v-a deveni ce si-a propus. Nu doar ca a salvat satul de sub mainile lui Pain, dar i-a invatat pe ceilalti, pe prietenii lui, ca nu trebuie sa renunti asa de usor la ceva, trebuie sa continui sa crezi in tine, pana cand vei reusi.

Eu una ador acest personaj. Daca as putea, mi-as dori sa-l intalnesc in realitate. =3 Ah, dar e doar un vis de-al meu.

- Oricum, personajul tau perferat care e?; D

Pa, pa.

| positivity a răspuns (pentru positivity):

Preferat *
Imi pare rau pentru greseala. =3

17 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Naruto pentru ca este foarte bun la suflet, isi ajuta prietenii, ii sustine si vrea sa ii salveze de la lucrurile pe care le fac ei si nu sunt chiar potrivite, chiar daca acestia nu ii multumesc intotdeauna si il jignesc cateodata. De asemenea imi place si de Gaara pentru ca de cand l-a intalnit pe Naruto s-a schimbat radical si a devenit si prietenul lui.

| Aesir a răspuns:

Madara, pentru ca este foarte puternic si inteligent, chiar daca este diabolic. are multe multe jutsuuri, se teleporteaza, controleaza kyuubi, controleaza akatsuki big grin Iar strategia lui este foarte bine gandita.

| ANAHsneaman a răspuns:

Eu am doua personaje preferate naruto si gaara imi place de naruto ca niciodata nu se da batut si merge mai departe cu orice pret iar de gaara fiindca in naruto shippuden a deveni prieten bun cu naruto in plus imi place tehnica lui de a controla nisipul, e cel care ii intelege sentimentele lui naruto de durere SI tristete din copilarie big grin
dar al tau care e? big grin

| Vasy10 a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Kakashi si Shikamaru sunt foarte destepti si imi plac si puterile lor.Dar imi plac si restul personajelor bune si rele Foarte tare NARUTO SHIPPUUDEN abia astept episodul urmator

| iRaul a răspuns:

Itachi, pacar ca a murit, dar a murit cu un scop, de a'i arata lui Sasuke adevaru, ca l-a iubit ca frate pana in ultima clipa.
Daca era sa fie viu si sa nu isi deie puteriile prima data lui Naruto si a doua oara lui Sasuke, 100% era cel mai puternic sau al poate al 2'lea la putere, oricum, el a fost considerat un geniu, si sa fim seriosi, sa chemi Susano? E ceva.big grin

| oOSmileoO a răspuns:

Pe mine m-a impresionat ff mult asuma avra o inima asa mare si tinea foarte mult la generatiile de noi ninja...pacat ca a murit dar mi-au placut si alte personaje si chiar ador acest anime de aceea m-am apucat sa fac rpc in paint tool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai eu nu am unul preferat...pe toti ii iubesc pentru ca fiecare personaj are ceva special. Uite de exemplu:

-Naruto este foarte curajos si ambitios in dorinta de ai face pe ceilalti sa il recunoasca, il iubesc foarte mult si pentru este foarte simpatic uneorihappy

-Sasuke este mai retras si tot ce il intereseaza este razbunarea celor ce ii fac rau. Ce mi s-a parut amuzant intr-un fel este ca pana acum vroia sa isi razbune clanul, omorandu-l pe fratele sau, Itachi. Iar cand si-a indeplinit scopul, si-a dat seama ca altul era adevarul, iar acum vrea sa il razbune pe Itachi, distrugand satul.E cam amestecata treaba, in fine...

-Sakura este sensibila, dar puternica in acelasi timp. Se gandeste mereu ca ceea ce face ea pentru Naruto este mic si neinsemnat. si de aceea vrea sa se antreneze sa fie la fel de puternic ca el, dar oricum, e foarte priceputa la jutsu medical avand in vedere ca a depasit-o pe Tsunade si pe batrana Chiyo.

-Itachi, un alt preferat al meu, l-a iubit atat de mult pe fratele sau incat a fost in stare sa ucida tot clanul si sa devina un ninja fugar, murdarindu-si reputatia si murind in sfarsit cu gandul ca l-a putut proteja pe Sasuke. frumos.

-Jiraya este, cum zice si Naruto, un eremit pervers laughing Cu toate ca inspiratia pentru cartile lui este de la diferitele "domnisoare dragute" la care el se dadea, avea multa incredere in Naruto, si pentru el s-a si sacrificat, murind in lupta cu Pain.

-Shikamaru, pe el pur si simplu il ador:X, este cel mai destept din sat, dar si cel mai lenes. Gandeste fiecare pas si a reusit sa il doboare de unul singur pe Hidan. E un geniubig grin

Si mai sunt foaaarte multi care imi plac, dar ma cam dor mainile de scrislaughing Dar, cum am zis fiecare personaj are ceva special care ii fce unici.

Naruto este un anime perfect:X

| BiGaBi a răspuns:

LIve Sasuke! e cel mai tare

| Cristi_Nechitoi_1984 a răspuns (pentru BiGaBi):

Eu zic ca madara este mai tare

| Gaara5846 a răspuns:

Gaara love struck pentru ca e cel mai sweet caracter din tot animeu e ff cool ff puternic si imi place atitudinea lui ff mult

| Cristi_Nechitoi_1984 a răspuns:

Personajele mele preferate sunt:
1.madara uchiha
2.sasuke uchiha
3.itachi uchiha
imi place de madara pentru ca are foarete multe thenici foarte puternice
ex:amaterasu susano rinegan etc
imi place de sasuke pentru ca si el este puternic si imi place stilul lui
imi place de itachi pentru ca si el este puternic si silul lui e cool

| giannyblack a răspuns:

Personajut meu preferat e Pain.
Pt. ca:
-El a fost elevul lui Jyraia.
-El era vazut ca copilul profetie.
-Are o putere extrem de mare(Rinnengan)
-Si imi place cum arata Pain-ul principal ( Pain Tendo )

| smilerosey a răspuns:

Sakura pentru ca avem aceiasi atitudine, aspect ( ochii verzi, frunte foarte lata, eu sunt bruneta), trecut(cand eram la gradinita mi-a placut de un baiat si mi-am lasat parul pana la fund pentru el, dar atunci cand am vazut ca ii place de alta m-am tuns singura in baie), prieteni ( eu eram extrem de timida si prietena mea ma apara de rautacioasele de la gradinita si generala).am crescut odata cu ea, am devenit mai puternica, am fost cea mai buna din clasa si acum consider sa dau la medicina ^.^

| Ralluka310 a răspuns:

Al meu este Deidara, pentru ca e un artist si in plus este amuzant cand il bate pe Toby.

| sanzinica a răspuns:

Nagato...konan...yahiko..pain.

| fanNaruto a răspuns:

Naruto,de ce? Sa stii un lucru stii care e? Te motiveaza in viata reala nu numai in anime si Rock Lee de la el stiu ce inseamna munca grea. SALUT.