| T0T a întrebat:

Care este cel mai bun film/serial urmarit de catre voi vreodata?

Răspuns Câştigător
| p5ych0 a răspuns:

The mentalist
Da vinci's deamons
Game of thrones
Vikings

Nu pot sa aleg intre astea 4.

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Of, multe, dar să zicem The Elephant Man (1980).

| Mayar a răspuns:

Columbo

| IseeVoices a răspuns:

Sincer mi-a placut foarte mult Spartacus mai ales primul sezon ca dupa aceea au schimbat actorul principal deoarece a murit.
Iar ca film mi-a placut Ip man 1 si 2 (al 3-lea nu le-a iesit asa de bun)

| faramatania a răspuns:

Lost,Six Feet Under, The Sopranos, Weeds, True Blood, The Walking Dead etc.

| ALGator a răspuns:

Anul trecut la Marienbad

http://m.cinemagia.ro/......nbad-3920/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Porcii grohaind pe site-uri", un film care oglindeste exact ce se intampla in lumea virtuala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lie to me

| uzitarG a răspuns:

Body to proof

| aquarising a răspuns:

Da Vinci's Demons, Game of thrones şi BoyHood

| scx a răspuns:

Game of thrones. E foarte complex, nu e doar un personaj principal care traieste pana la sfarsitlaughing cam toate personajele sunt importante

| T0T explică (pentru scx):

Pe mine ma enerveaza ca incepe sa imi placa un personaj si moare...Nu e nimeni care sa traiasca sigur in acel serial, toti pot murii oricand. Din acest punct de vedere e foarte realist. Si mie imi place.

| SwagDeTeracota a răspuns:

Spartacus,părerea mea este ca e cel mai bun serial...winking