| Bălu_Ionuţ_1990 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din naruto seria shippuden si de ce? (cei care urmariti)

Răspuns Câştigător
| Ivanovv_Florinn_2000 a răspuns:

Pai Sasuke deoarece el a reusit sa treaca cu greu ca fratele sau a omorat tot satu.Dar si pentru ca chiar la omorat pe Itachi chiar sa aliat cu Orochimaru care i-a inviat pe cei 4 Hokage ca sa le spuna istoria satului si alte chestii.Din manga reiese ca o sa se duca la naruto sa se lupte cu 10 cozi iar el ii salveaza cu demonu ala mare de technica Tsukiomul Infinit adica toata lumea sa viseze ce vor ei.Cam de aceea el este favoritul meuhappy

| Bălu_Ionuţ_1990 explică (pentru Ivanovv_Florinn_2000):

Wow. Esti un fan inrait!

| ryuu a răspuns (pentru Ivanovv_Florinn_2000):

Itachi nu a omorat tot "satu", ci si-a masacrat clanul.
Nu in ulimul rand, abtine-te sa mai faci SPOILER sau macar anunta ca urmeaza sa faci SPOILER.

3 răspunsuri:
| Leptosome a răspuns:

Probabil Konan. Mie mi-a parut un personaj destul de puternic( atat fizic cat si spiritual ), desi n-a avut parte de o prezentare foarte detaliata. Chiar daca intr-un final a ramas singura, niciodata n-a incetat sa duca visul prietenilor ei pana la capat si a incercat sa-i protejeze pana in momentul in care a murit.