| anonim_4396 a întrebat:

Care este serialul vostru preferat? big grin

31 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prison Break.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre toate, cele pe care le-am terminat de văzut, aş zice că "Lost/Naufragiaţii" şi "El internado/Internatul" :
http://www.imdb.com/title/tt0411008/

http://www.imdb.com/title/tt1024810/

Toate cele bune!

| faramatania a răspuns:

Mai multe prefer:Banshee, Sense8, The 100, Gotham, Humans...

| Daniellllll1 a răspuns (pentru faramatania):

Astepti sa apara Sezonul 4 din Banshee? Eu d-abia astept, mai ales la cum s-a terminat sez. 3

| faramatania a răspuns (pentru Daniellllll1):

Exact,așa cum s-a terminat, pe mine m-a bulversat teribil, normal că abia aștept sez.4. Oricum,m-am consolat cu altele de atunci și,nu doar ca să treacă timpul, dar chiar mi-au plăcut/îmi plac, însă Banshee rămâne, cel puțin pentru mine, un serial cu o acțiune trepidantă și într-un ritm trepidant l-am văzut și eu.

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural, dar depinde si de gen.

| Florentina9210 a răspuns:

Relic Hunter (1999)

| Idkidk a răspuns:

Pretty Little Liars.

| Staind a răspuns:

BrBa, ***
Si vikings
Sii Got
Sii AHS..si gata

| Aberdeen a răspuns:

"Game of Thrones" și "Vikingii"

| anonim_4396 explică (pentru Aberdeen):

Ador Game of Thrones big grin, am vrut sa vad si Vikings, dar cred ca o sa astept sa se termine si ma uit apoi.

| Aberdeen a răspuns (pentru anonim_4396):

N-o să regreți!
Știi seriale similare, la fel de bune?winking

| anonim_4396 explică (pentru Aberdeen):

Rome,nu l-am vazut, dar e destul de apreciat. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea ma uit la seriale. Dar imi place foarte mult un documentar de pe National Geographic. Piata Neagra se numeste si este in fiecare Vineri la 23:00. Ma uimeste ce da pentru ca am avut ocazia sa ajung in America, am vizitat cam jumatate din SUA dar nu am vazut live ce arata in documentar. Mafie, hoti de telefoane si masini... Multe armate. Poate am avut eu noroc sa nu dau nas in nas.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai multe dar îmi plac foarte mult American Horror Story / Skins Uk / The 100 /Shameless/Dexter / Profilage.
Al tău?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cel mai mult mi-a placut Breaking bad big grin recomand.
Mi-a placut Hannibal, dar mi se pare ca negrul ala strica tot,cred ca l-au ales doar pentru ca e mare,urat, negru si gras, a da, si tipa asiatica care rade tot timpul e naspa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cititorii de oase

| EneCristian a răspuns:

Vikingii dar imi place si doi barbati si jumatate( doar cand joaca si charlie sheen) si mai ador si la block seinfield ma mai uit si la anime.

| SabinaQueen a răspuns:

The vampire diaries
The walking dead(TVD il intrece, dupa parerea mea)

| Daniellllll1 a răspuns:

Supernatural,dar trebuie sa mentionez si SUITS(pe locul 1 cu Supernatural) ma mai uit si la altele, TVD, Suits(deja mentionat rolling on the floor ), Banshee(trebuie sa apara sezonul 4), m-am uitat si la The Mentalist, Lost(primele 2 sezoane), Prison Break

| TOOL a răspuns:

Dexter clar laughing, unul din cele mai bine gandite seriale facute vreodata, ti-l recomand, se asemenea : Heroes, The Sopranos, Supernatural, mi-or ajuns la inima.

| MedionTcO a răspuns:

Suits :j

| alina101 a răspuns:

Lie to me

| DeeaDede1010 a răspuns:

"Bahar-viata furata", "Tradarea",

| R0R0 a răspuns (pentru DeeaDede1010):

Si eu le-am vazut! big grin

| DeeaDede1010 a răspuns:

Superr

| oliviascarlett a răspuns:

Seinfeld laughing e cel mai tare...si sa nu uitam de VIOLETTA

| GhostRiderdark2004 a răspuns:

Adventurile lui Sarha Jane Smith.(2007-2009).acesta

| RikoWolf a răspuns:

The Flash

| Cristi632 a răspuns:

Game of Thrones si The Flash dupa parerea mea sunt bune.

| OFataCunoscuta a răspuns:

American Horror Story
The Vampire Diares
Teen Wolf