| zoomumba a întrebat:

Care este singurul site de desene online care are cele mai bune desene de pe jetix si disnei care au fost/sunt/vor fi +fimele de fe disnei si jetix? cel mai bun site primeste funda + vot!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere.
Numai bine!

| syle a răspuns:

Http://desene-animate.rascuplans.ro/

e cel mai bun site desene din ro

| KinderPinguii a răspuns:

Www.peteava.ro si www.desenele-copilariei.net pe astea ai toate desenele...(daca stii sa le cauti)...acum imi dao fundita?

| alexwars a răspuns:

Http://desenele-copilariei.net
Sper sa va placa...
Trebuie mai intai sa gasiti numele desenului animat (in margine in stanga) apoi sa alegetzi episodul.
VIZIONARE PLACUTA :d