| Kekokll a întrebat:

Care este topul corect al acestor personaje din anime? Ichigo, Goku, Naruto, Natsu, Luffy... FUNDA

Răspuns Câştigător
| HouseHouse a răspuns:

Dp preferinta mea:
1.Luffy
2.Goku
3.Natsu
4.Naruto
5.Ichigo

Dupa puterea lor:
1. Goku
2.Luffy
3.Ichigo
4.Naruto
5.Natsubig grin

| Kekokll explică (pentru HouseHouse):

Dupa putere ar fi fost Naruto in locul lui Ichigo dar e bine si asa.

| HouseHouse a răspuns (pentru Kekokll):

Pacat ca nu l-ai pus pe Allan din d gray man gin din gintama..mai sunt multibig grin

| Kekokll explică (pentru HouseHouse):

Asaie dar eu am pus 5 din cele mai cunoscute personaje din anime.

| HouseHouse a răspuns (pentru Kekokll):

GOOD laughing

12 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu exista un top "corect". Asa ceva nu poate exista aici pentru ca fiecare crede altceva.

| Danişor a răspuns:

Dupa mine :
1. Goku
2. Ichigo
3.Luffy
4.Natsu
5.Naruto

Dupa puterea lor :
1. Goku
2. Ichigo
3.Luffy
4.Natsu
5.Naruto

| Tian44 a răspuns:

Pai eu nu o sa scriu doar numele si locul ca restul... ca sa se vada de ce e fiecare unde e.
In primul rand dragon ball a fost facut sa zic "in troll" sa intreaca limitele si sa para cel mai puternic mereu asa ca eu nici nu il consider anime.Deci, daca ar fi sa se lupte toti deodata topul ar fi urmatorul:
1. Ichigo-E mai rapid decat restul, are avantaj ca restul lupta cu mainile goale si el poate dobori inamicul prin taieturi fatale.
2.Naruto/Natsu-Nu sunt sigur care dintre ei ar castiga, dar Naruto e deja terminat, iar Natsu nici nu si-a descoperit adevaratele puteri.Totusi Naruto este mai rapid, ceea ce inseamna ca totul ar depinde de scopul luptei.
3.luffy-pur si simplu e slab.

| XYZsnick a răspuns:

Naruto
goku
natsu
ichigo
luffy

| MinatoSan a răspuns:

Dupa mine:
naruto
goku
luffy
natsu
ichigo

dupa putere:
naruto

OK, poate am exagerat un pic:
naruto
goku
ichigo
natsu
fluffy

| Danişor a răspuns (pentru MinatoSan):

Frate trebuie sa fii prost sa crezi ca Naruto este puternic... puterea lui nu este mai mare decat 390 in bijuu sa zicem in timp ce Goku in forma lui normala este 560, 000, 000, 000, 000 de trilioane...

| SasukeTaka1000 a răspuns:

Dupa mine:
Naruto
Goku
Natsu
Ichigo
Luffy

Dupa puteri:
Goku
Naruto
Ichigo
Luffy
Natsu