| compcris00 a întrebat:

Care film e mai bun dracula untold sau left behind, funda.

Răspuns Câştigător
| Ciumica a răspuns:

Personal,dupa trailler, mi se pare mai bun dracula untold. Prezinta o poveste ce pare o versiune de-a lui Vlad Tepes in modul "Dracula" in lupta cu otomanii + ca are mai multa actiune decat left behind (parerea mea). Adica left behind este ceva de gen : boom, kapow, masini distruse, avioane prabusite, forte spirituale... nu pare sa aiba o anumita poveste ca dracula untold. Daca m-as uita la acest film, as urmari doar partile in care se prabusesc aeroplanele si se distrug masinile.
Deci parerea mea clara, mi se pare mai bun dracula untold.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Ce prompt ești, ambele au avut premiera pe 3 10 2014. Părerile sunt pe drum încă, dar după trailerele vizionate, mă atrag deopotrivă.

| Sn4k3 a răspuns:

Dracula untold. Nu mai e nevoie sa zic si de ce.

| Papp_Francesca_1976 a răspuns:

Dracula Untold

| xDarkVorexia a răspuns:

Dracula untold.