| aladin12345 a întrebat:

Care sunt filmele de dragoste care v au impresionat cel mai tare?
Vreau seriozitate. Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

P.S I love you
Sweet november
Dear John
The notebook
Letters to Juliet

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Malèna (2000), In The Mood For Love (2000), Out of Africa (1985), The Dreamers (2003), The Reader (2008), Bitter Moon (1992), Amour (2012), Somewhere in Time (1980), Vă place Brahms? - Goodbye Again (1961), Eat Pray Love (2010), Breaking the Waves (1996), Steaua fără nume (1966)...

| darrio2007 a răspuns:

Casablanca.

| OnuOnulică a răspuns:

Doar Titanic.

| faramatania a răspuns:

Wicker Park
Serendipity
The Holiday
Love In The Time Of Cholera
Closer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimineata! Depinde in ce sens sa ne impresioneze. Frumos sau urat. Sunt mai multe categorii de filme care impresioneaza, fac diferite emotii. Un film de dragoste care m-a impresionat foarte mult frumos, care mi-a incalzit inima este vechiul "Love store". Din categoria sf, mi-a placut foarte mult "In time", il poti gasi sa-l vizionezi pe siteul filmedivix.com subtitrat in limba Romana. Alt film care m-a impresionat de data asta horror-groaza este "Lacul eden". Sunt multe si multe dar astea m-au impresionat pe mine.Acuma depinde si de la om la om, ce preferinte au fiecare.

| fanNarutoShippuden a răspuns:

Sincer? ''titanicul''winking