| IulianFCB a întrebat:

Cate episoade are serialul,, Prizoniera dragostei" si cand se va termina la noi in Romania?

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Primele 2 episoade n-au facut audienta dorita, prin urmare il vor muta de pe Antena 1 pe Euforia din 6 august. inca nu a fost introdus oficial in grila de programe tv online... mai pot interveni schimbari. Asa ca nu se stie cand se va termina!
sursa:
http://www.paginademedia.ro/......-episoade/
Serialele astea turcesti/indiene...sunt atat de insignifiante, incat nu s-a deranjat nimeni sa puna la dispozitia publicului astfel de detalii. Nu am gasit nici o informatie referitoare la numarul episoadelor!