| caterink a întrebat:

Cate filme vedeti in medie pe saptamana?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In jur de 3-4 depinde si de stare sunt zile cand nu vad nici unu si sunt zile cand ma uit non stop la filme happy

| Copac13 a răspuns:

In medie 3-4 dar dac vreau pot sa ma uit toata ziua

| dani2404 a răspuns:

Depinde, daca n-am ce face ajung si la 5-6. Dar in medie 3-4.

| Teiubescinsecret a răspuns:

Pai depinde,daca frecventezi scola,mai putine,aici depinde si ce fel de elev esti, daca esti unu silitor, nu ve-i viziona prea multe filme, daca esti nepasator, vei vedea cateva....si mai e si treba ai, daca ai timp te uiti, daca nu, nu.Eu cred ca vad cam 20 de filme, toate horror happy sper ca te-am lamuritwinking... Funda? happy

| KittyKat2014 a răspuns:

Doua-trei.