| cristiana1234 a întrebat:

Ce anime e mai misto?,, Inukami! " sau,, clannad "? puteti sa imi explicati de ce? ce va place la el, despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| DanteR a răspuns:

Buna!
Eu ti-as recomanda sa alegi Clannad si continuarea, Clannad-After Story deoarece sunt deosebit de educative, te invata foarte multe.
P.S. este unul din animeurile mele preferate, desigur, dupa Dragon Ball, Z, GT si Sailor Moon.
Dupa Clannad urmeaza Da Capo s.a.
Daca doresti sfaturi profesionale despre anime ma poti contacta oricand la adresa battlecampus@yahoo.com.

10 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Inukami. E mai amuzant si are mai multa actiune decat Clannad. Clannad e putin mai dramatic (putin mai mult)

| Casa a răspuns:

Stii la ce sa te uiti? La niciuna, uitate ma bine la Naruto Shippuuden ca e mai calumea ca ambele anime-uri thumbs up

| cristiana1234 explică (pentru Casa):

Sunt la zi cu episoadele

| Ronnix a răspuns (pentru Casa):

De ce aduci afirmatii false?

| cristiana1234 explică (pentru Ronnix):

Adica?

| cristiana1234 explică:

Vreau un raspuns cat mai repede nu stiu la ce sa ma uit si ma plictisesc

| Ronnix a răspuns (pentru cristiana1234):

Recomand Clannad, este realist si sentimentele te coplesesc. Povestea si caracterele sunt exceptionale...

| RusAdrianCatalin a răspuns:

Nu te lua dupa ce li se par altora, uitate la ce ti se pare mai bun.

| cristiana1234 explică (pentru RusAdrianCatalin):

Pai nu stiam la care sa ma uit primul

| lilly666 a răspuns:

Parerea mea este sa le lasi pe mandoua deoparte si sa te uiti la kuroshitsuji care e un anime excelent asta daca iti place si fantasticul putin dar oricum merita vazut smug