| Woobitz a întrebat:

Ce anime in recomandati sa ma uit
PS: Vreau sa aiba actiune si ceva ecchi in ele
MS anticipat

Răspuns Câştigător
| xCottonCandy a răspuns:

Mai stiu asa:
1.another
2.DN angel
3.death note
4.vampire knight
5.amnesia
6.black rock shooter...
Le poti gasi aici http://anime.kage.ro/
Mi se pare cel mai bun site.

6 răspunsuri:
| Doxi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=hYsHYPTcPjU
vechi dar bun
desenele copilariei

| xCottonCandy a răspuns:

Pai recent m-am uitat la doua anime-uri:
1.cube x cursed x curious(este superb, are de toate)
2.Accel World(SF si actiune)
PS:ultimul este despre viitor in care toti elevii unei scoli se folosesc de o tehnologie aleasa si in orice moment se conecteaza la cate un joc.

| Woobitz explică (pentru xCottonCandy):

Cube si acel l-am vazut big grin daca mai sti te rog sa imi spui

| Woobitz explică (pentru xCottonCandy):

Anime kage nu e cel mai bun site
Cel mai bun site e http://site.anime-nolimit.ro/
Aici sunt traduse cele mia noi serii chiar daca n-are fariry tail naruto bleach
Dar are alte serii mult mai interesante (anime kage e la ep 8 la sukkite li na eu
Anime-nolimit a terminat seria acu 1 luna.

| xCottonCandy a răspuns (pentru Woobitz):

Mai stiu asa:
1.another
2.DN angel
3.death note
4.vampire knight
5.amnesia
6.black rock shooter...
Le poti gasi aici http://anime.kage.ro/
Mi se pare cel mai bun site.

| Nibichan a răspuns:

Naruto shippuden,one piece, fairy tail, elfen lied ii ecchi si horror, death note, Bleach, Supernatural the animation, vampire knight, uraboku si dac vrei unu ecchi de tot highschool dxd.

| iomenio a răspuns:

Am multe animeuri de care sa iti spun de exp : Bleach e super, Naruto shipuden si multe altele dar momentan ma uit la Fariry tail e un anime... nu am cuvinte deci acest anime e bestial e amuzat e cu lupte super misto si alea si nu-s chiar am sa te las pe tine sa il caractezizezi.