| spirt1 a întrebat:

Ce animeuri gen Naruto; Bleach; Dragon Ball cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| xtina a răspuns:

Uite o lista cu animeuri pe care le-am vazut si, ti le recomand...
le poti vedea pe http://anime.kage.ro/animelist.php
Baa to Test to Shoukanjuu

Bleach

Clannad

Claymore

Code Geass

Death Note

DN Angel

Dragonball Kai

Ergo Proxy

Fruits Basket

Full Metal Alchemist

Full Metal Panic

Full Metal Panic? Fumoffu

Full Metal Panic! The Second Raid

Gravitation

Hellsing

Inukami!

Kuroshitsuji

Kuroshitsuji II

Naruto

Naruto Shippuden

One Piece

Saikano

Shakugan no Shana

Shakugan no Shana 2

Shiki

Sora no Otoshimono

Sora no Otoshimono Forte

Soul Eater

The World God Only Knows

Tonagura

Uraboku

6 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Yu-gi-oh, full metal panic, devil may cry

| lolly_3072 a răspuns:

Oban star races, kaleido star, regele shaman.smug

pup loly:X

| KoreaJapan a răspuns:

Muuuuuuuulte. Iti recomand mai mule anime-uri de toate genurile. In afara de cele enumerate de tine mai sunt: Death Note; Soul Eater; Kilari, Romeo si Julieta, Kaleido Star, Honey and Clover, Yu Yu Hakusho, Lovely Complex, Full Metall Alchimist, Detectiv Conan, Inuyasha, Naruto Shippuden, Hellsing, Nodame Cantabile, Contele de Monte Cristo, Povesti cu fantome...

| IchigoWolf a răspuns:

Ce Doamne, nimeni nu recomanda Fairy Tail sad. Ei, o fac eu.Are aventura, comedie, fantasy, ceva actiune, si dramatism.Se aseamana cu Naruto ori Dragon Ball la genuri happy.

Apoi: Sona no Otoshimono(si Forte), Kuroshitsuji, Inuyasha, Death Note, Beelzebub, Eureka Seven, Vampire Knight, Hellsing, Jigoku Shoujo, Pokemon, Digimon (Frontier si Tamers mi-au placut cel mai mult), Nana, Strawberry Panic(daca-ti place yuri -girlxgirl-) sau Gravitation (daca iti place yaoi -boyxboy-), Soul Eater, One Piece, D.Gray-Man,Samurai Champloo, Paradise Kiss, Baka to Test to Shoukanju, Bakuman, etc.Sunt prea multe bune happy

Iar daca vrei manga/manhwa: PSYREN(acesta e cel mai superb...seamana cu Bleach din anumite puncte de vedere, insa nu te plictisesti deloc... e despre un joc pentru supravietuire happy. intereseaza-te daca vrei, merita), Veritas, Beelzebub, Fairy Tail, Naruto, Ral Omega Grad, Yotsuba&!;. hack// *toate disponibile*(Legend of the Twilight, Link, G. U, Alcor), Pandora Hearts, Hyde and Closer, Kurozakuro, Death Note, Bleach(si manga.macar asta nu are fillere)etc.
Si desi nu-i anime, iti recomand si OBAN-Star Racers.In afara graficii care e diferita intr-anumite puncte de vedere cu un anime. povestea e superba happy. Si Avatar-The last airbender (desenul...nu zic de film).

Sper c-am fost de foloswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand fairy tail happy

| Juncu_George_1988 a răspuns:

X me tutti sono belli quando si tratta di commedia azione etc. Anche Naruto e bellissimo. Oggi ho visto il ultimo episodio di fairy Tail. Sinceramente sono tutti belli