| inconscient a întrebat:

Ce desen animat v-a placut cel mai mult?
Fara Tom si Jerry, Scooby Doo, anime sau alte alea!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Annitzzaa a răspuns:

Banane in pijamale; Violetta; Spioanele; Sponge Bob; Zack si Cody; Tinerii Titanilove struck

| inconscient explică (pentru Annitzzaa):

Ma refeream la desene animate, cu personaje din alea colorate si desenate, dar sunt bune si astea! Violetta si Zack si Cody imi plac si mie mult! love struck

19 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Curaj caine fricos! happy Printre preferate, daca nu chiar preferatul meu.

| amyana a răspuns:

Curaj

| Klaoody15 a răspuns:

Family Guy happy

| inconscient explică (pentru Klaoody15):

Despre ce era vorba? Pe ce canal a fost? big grin

| Klaoody15 a răspuns (pentru inconscient):

E gen "The Simpsons". E comedie, drama, e... pe toate gusturile... parerea mea happy Eu il vedeam pe FOX TV happy

| greyhound a răspuns:

Viata cu louie

| Resurrection a răspuns:

Hmm...Curaj cainele cel fricos, Adventure Time, A regular Show, Naruto, Bleach, Detectiv Conan big grin

Astea mi-au placut!

| inconscient explică:

Mie m-a placut mult :Toad patrol" ( patrula brotaceilor) de pe minimax, eram innebunita! Si "Inami" nu se gaseste pe internet, din pacate!
Mi-au mai placut la fel de mult "Marcelino" si "Simsala Grimm" si "Marsupillami" si "zambetul lui Sharon" si "Micul meu ponei" varianta noua! day dreaming
Imi voi aduce mereu aminte de "Adolescentii Din Beverly Hills" de pe KidsCo!
Astea mi-au placut mie, insa la prima, daca as gasi-o ar fi cea mai fericita! day dreaming sad Nu stiu cui sa-i dau funda! sad

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Viata cu Louie
Piratul Jack cel teribil
Gaget (cred ca am scris bine)
Copii de la 402
In general desenele copilariei
Tin mine ca mai era: TIC, Diablic (astea mai de actiune), cei 4 fantastici etc.

Desenele copilariei, mai ales primele.

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Pai mie inca imi place Pokemon, The Simpsons, Family Guy, South Park, Dragon Ball.....si cand eram mai mic imi placea Ben 10, Teen Titans, Adventure Time, Regular Show, Cramp Twins...

| elysi a răspuns:

Mie cand eram mica imi placeau Powerpuff Girls si Dexter.s Laboratory de pe Cartoon Network, iar de pe Fox Kids/Jetix, Viata cu Louie, What.s with Andy?, Totally Spies.

| kevincube a răspuns:

Eu când eram mic mi-au placut cel mai mult cele cu căţelul roz Courage, erau pe Cartoon Network

| Arikirinmotoka a răspuns:

Naruto
Naruto shippuden
Fairy tail
Soul eater
Deadman wonderland
11eyes
Sword art online
Higurashi no naku koro
Bleach
Vampire knight
Vampire knight guilty
Si multe altele...

| andreiTheDJ a răspuns:

Naruto era preferatul meu...shaman king shuriken school viata cu louie

| Nibichan a răspuns:

Curaj caine fricos,Laboratorul lui Dexter,Ed,Ed si Edy, Transformers Prime, Ben ten omnivers, Johnny Test, Generatorul Rex.

| Rockafellas a răspuns:

Buna. Cel mai mult mi-au placut Viata cu Louie si Copiii de la 402. Bafta

| crazy48 a răspuns:

Ed, Edd si Edy.
Andy Larkin.
Dexter.
Curaj cainele cel fricos.
Si mai sunt dar nu-mi pot aduce aminte mai mult de atat
A, si Fred si Barney.