| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme dupa romane politiste imi puteti recomanda? pot sa fie si din cazuri reale, dar sa fie politiste

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The girl with the dragon tattoo
Mystic river
The call
Taken
The silence of the lambs
Nu cred ca sunt dupa romane, dar astea mi-au placut mie pana acum.

| faramatania a răspuns:

Îți recomand un film polițist bun:Secret In Their Eyes (2015)

| Coquina2 a răspuns:

Mai adaug si LA Confidential, Serpico, Goodfellas, Sin City, Gone Baby Gone, The Bone Collector, Zodiac 2007, No Country for Old Men

| Anonim1324354657687980 a răspuns:

Eu o ador pe Agatha Christie, de aceea ti-as recomanda sa te uiti pe diva universal la serialele Miss Marple si Hercule Poirot(desi cred ca nu il mai dau, eu l-am vazut deja pe tot serialul de vreo 3 ori). Sper sa iti placa.