| Geanny94 a întrebat:

Ce filme gen The Vampire Diaries mai cunoasteti? Ma refer la filme de dragoste cu vampiri...Astept raspunusuri.

Răspuns Câştigător
| AlinnutSsa a răspuns:

Twilight; xx

New Moon

Eclipse

si in curand va aparea si Breaking Dawn

toate se continuua una pe cealalta; xx si sunt chiar frumoase; xx

funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| geolovesedward a răspuns:

Twilight, new moon, eclipse, true blood, academia vampirilor o parte le gasesti pe vplay la seriale mai intai iti faci cont gratis si pe urma le poti viziona

| foreverANDaDAY a răspuns:

Phay twilight, new moon si eclipse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blood+

| Geanny94 explică:

Care stiti unde pot vedea si eu vampire academy...nu gasesc sa-l descarc. dau fundita care stiebig grin