| wolder a întrebat:

Ce filme / seriale imi recomandati sa urmaresc?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ai putea să încerci şi Hachiko: A Dog’s Story (2009), Dead Poets Society (1989); Cidade de Deus (2002), Good Will Hunting (1997); The World’s Fastest Indian (2006), The Ledge (2011), The Hurricane (1999), Le renard et l'enfant (2007), Bridge to Terabithia (2007), Chocolat (2000), The Green Mile (1999), The Shawshank Redemption (1994), Django Unchained (2012), Schindler's List (1993), Argo (2012), The Boy in the Striped Pyjamas (2008); August Rush (2007); Drive (2011); Open Road (2013); The Reader (2008); Cinderella Man (2005); Forrest Gump (1994); Agora (2009); Cadillac Records (2008)...

| sublime89 a răspuns:

Lost big grin

| val31989 a răspuns:

Filme: Jocurile foamei,Ultimele dorinte,The notebook,A walk to remmember,Remmember me,Dear John, Mama, Ultima casa de pe stanga big grin.
Seriale: Lie to me, Jurnalele vampirilor, 49 days (e coreean, dar e atit de superb).
Poti cauta mai multe pe 990. :*
Bafta!

| 00SweetTweety00 a răspuns:

Buna love struck
SERIALE :

1)Hannibal (2013)

2)Desperate Housewives (2004)

3)Twin Peaks (1990)

4)Lost (2004)

5)Cedar Cove

6)Continuum

7)Lost (2004)

8)Rome (2005)

9)The White Queen

10)Devious Maids

FILME :

1)Gangster Squad

2)The Last Stand

3)Texas Chainsaw 3D

4)The Vanquisher

5)Officer Down

6)Area 51

7)Only God Forgives

| melinda114 a răspuns:

Dupa cum a spus si sublimedani89 :
-Lost (Naufragiatii)
-The walking dead
-Saw
-Vaporul (incepe pe AXN cam prin toamna)
Cam atat. Sper sa-ti placa! :*

| deeablonda23 a răspuns:

Pai... filme: "Lol", "A walk to remember", "The last song", "Keith", "Teen spirit", "Letters to Juliet","New York minute" si seriale : "The vampire diaries", "Pretty little liars", "Beauty and the beast", "Gossip girl".

| Irinaaaaaaa a răspuns:

Supernatural (clar ar trebui sa te apuci big grin), Dexter, Jurnalele Vampirilor, American Horror Story, Hannibal, Teen Wolf, Smallville, Lost, Pretty Little liars, The Walking Dead, Game of Thrones, Hunger Games, mai vrei mai vrei?

| melinda114 a răspuns (pentru Irinaaaaaaa):

Hi! Scuze, dar tu te uiti la the walking dead?

| Irinaaaaaaa a răspuns (pentru melinda114):

Abia m-am apucat si pare foarte misto. De ce? :3

| melinda114 a răspuns (pentru Irinaaaaaaa):

Doar ca nu am mai intalnit pe nimeni ma refer din Romania care sa-l urmareasca mai mult oamenii din America.Eu sunt la sezonul 4 care o sa apara in octombrie.

| Irinaaaaaaa a răspuns:

Ah, si'ar mai fi si Hannibal, Heroes, Fallen, Alcatraz. scuze daca te prea incarc cu ele, dar clasamentul meu ar fi 1. Supernatural ^-^; 2.Dexter; 3.American Horror Story. sper sa te apuci de macar unul din cate'am zis! (;

| ღSuzyღ a răspuns:

Depinde de ce iti place, romantice, animatie, aventura, spune-mi ce ti-r placea ca sa stiu ce fel de exemple sa-ti dau happy