| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de filmul "50 De umbre ale lui Grey"?

Părerea mea e ca e un film extrem de cretin și foarte pervers!

Dar pe cei care nu s-au dat seama filmul e făcut cu un scop!

Acela de a învață oamenii ca aparentele inseala!

Totuși dacă las întâlni pe Grey în realitate sau o versiune a lui

"ROMANEASCA" i-as suci gatul cat ai zice "PESTE"

Sper ca nu sunt asa de multi gen Grey pe la noi prin România.

10 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Mi se pare mie, sau ai mai pus inca o data intrebarea asta? E un jeg ordinar. Ciudat ca se face atita vilva pe marginea lui dintr-un motiv sau altul, insa daca discutam de relatii stapin/sclav aparent abuzive, Secretary e de departe o capodopera, insa cu mult subevaluat (chiar daca ratingul de pe imdb e bun, ma gindesc ca la cate discutii despre 50sog am vazut, nimeni nu a adus aminte de asta). http://www.imdb.com/title/tt0274812/

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Nu am mai pus-o.
Ieri am văzut filmul.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Geez, ai timp mult de pierdut daca ai suportat mizeria aia. Ia si vezi Secretary, ala chiar merita. Daca nu tu, altii sigur au pus intrebarea asta cind aparuse filmul. Stiu sigur ca am mai raspuns de cel putin doua ori la asa ceva. happy

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Ai răspuns la întrebarea lui Endoryus acum 1-2 săptămâni. Aproape aceeași.

#TabFury
Mi-a plăcut ce pot spune...batting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sper ca nu îți dorești sa pățești asa ceva...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Negarea e primul pas... tongue

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Mă sperii worried

| YouDieAsYouLived a răspuns:

Filmul chiar este o mizerie, cat despre versiuni ale lui Grey, in realitate ar trebui sa omori peste 50% din populatie, si nu exagerez, sunt chiar rezervat.