| Katherine20 a întrebat:

Ce părere aveți de serialul Lucifer? Merită să mă uit?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Merita.

| Sociopat a răspuns:

E un serial atat de prost ca n-am putut sa termin primul episod. Probabil ce-i face pe unii sa se uite e ideea ca vai doamne el e Lucifer si e asa edgy si cool sa te uiti la un serial despre diavol.
Nu-l recomand.

| NyctophobicGhost a răspuns:

Scenariul e slabut.
Lucifer se straduie la capitolul prestatie scenica si se dezbraca in serie doar de vreo doua ori.
Se vede ca fac eforturi prea mari si sunt depasiti, cu toate ca nu e decat o telenovela primul sezon.
Marketing bun, in schimb, cu prelungire de suspans pe un an cred, de cand ne-au dat primul episod si am salivat pana aparitia seriei.

| BeeBia a răspuns:

Da, chiar merită.

| Bogdanpalintineanu a răspuns:

Nu, o sa te trezesti in mijlocul noptii. Si o sa vezi umbre cu coarne

| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns (pentru Bogdanpalintineanu):

Da face, nu vei regreta.