| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de las fierbinti? EU am vazut seezoanele 1, 2,3 insa dupa acea nu am mai urmarit, asa ca vreau sa le urmaresc din nou pe net. Intrebarea mea este: 1 ce parerre aveti de serial, va place nu va place si de ce 2.personajele preferate 3. daca l-ati recomanda

1 răspuns:
| anad a răspuns:

Un film foarte reusit care arata exact ce e Romania acum! Cui sa-l recomanzi? Cei care sunt satirizati aici nu vor intelege, ceilalti nu mai vreau sa vada cum este promovata prostia, hotia, smecheria, incultura pe toate posturile tv si in toate emisiunile!